Postavička Quistis Cirkus na prodej
kreativita s ručením omezeným

Veni vidi... Pars

I spent a little while googling for a reason why I couldn't copy text from Photoshop CS5 and then paste it into another program (Visual Studio in my case).

The behavior was new since CS5 - I've been copying text out of Photoshop for as long as I can remember. It's part of my routine as a web developer.

Seznam všech zápisků

Seznam všech recenzí

Oblíbené odkazy

Prague Coffee Festival 2015

10. říjen 2015

I letos jsem se zúčastnila události věnované přípravě a pití hnědého povzbuzujícího moku.

Jelikož si doma potrpíme na opravdu dobrou kávu a rádi hledáme nové umělce v oboru pražení, vydali jsme se s jezevcem na lov.

Na takovéto akci je vždy co ochutnávat. Výběr máte vždy z několika brew a espresso barů, u kterých se střídají různé pražírny. Kromě klasického espressa a jeho mléčných příbuzných ochutnáte také filtrovanou kávu. To vše připraveno z čerstvých zrn výběrových káv z celého světa.

Kromě našich oblíbených českých pražíren (na vyjmenování je jich docela dost), jsme s radostí pozdravili i ty německé (The BarnFive Elephant) a domů si nakonec odvezli, pro nás novinku, kávu od ruských Double B.

Dva dny o kávě vám pěkně rozpumpují srdce, ale díky chytrým organizátorům byla k dostání voda na každém rohu a zdarma. Bůh jim žehnej. Venku, pro ještě větší radost, vyvařovala paní Mančo své výborné polévky a legendárně vynikající Chačapuri se sýrem — jedna z věcí, které musíte ochutnat než umřete.

Prague Coffee Festival se zas o něco posunul dopředu. Tentokrát byli prostory větší a také větrané. Sice byl problém s parkování a člověk se nachodil hlavně po schodech, ale v rámci zdraví... Setkali jsme se s ikonami moderního kávového světa. Narazili na staré známé. Kávy i jídla bylo dostatek. Určitě je ještě co zlepšovat, ale i tak jsem byla spokojeným návštěvníkem.

Odkazy

Prague Coffee Festival - stránky festivalu

Piccolo Neexistuje - informace o kávě a její přípravě

Pražírny.eu - najděte si svou pražírnu

zpět na Zápisky
8/10
7/10
8/10