Postavička Quistis Cirkus na prodej
kreativita s ručením omezeným

Záliby

Quistis

Quistis

I když to bylo den před Čarodějnicemi, počátek mé existence nebyl provázen žádnými rituály a porodními asistentkami v černých hávech. Navíc jsem se — bohužel — narodila jako obyčejný smrtelník bez jakýchkoliv speciálních schopností. Od dětství jsem bojovala s bujnou fantazií a proto bylo toto zjištění obrovským zklamáním.

Po mém otci jsem zdědila všeobecnou kreativitu a chuť všechno vyzkoušet. To může být občas na překážku, protože někdy nevíte jestli se vám chce víc kreslit, modelovat, psát román, nebo hrát na kytaru. Výhody jsou však obrovské. A to v podstatě v neomezených možnostech, které se dají využít k realizaci nápadů.

Stěžejní pro mne bylo vždy kreslení. Od klasické tužky, přes digitální kresbu a malbu v Adobe Photoshop, jsem se přehoupla zpět ke klasické tvorbě a začala objevovat nové techniky a materiály. S tím šla ruku v ruce i grafika, která mi přišla vždy jako neoddělitelná součást mé tvorby. I v té jsem se vypracovala a k nepoddajným rastrům jsem přibrala do rodiny vektorovou grafiku.